משחקי וידאו
ומכונות מזל

משחקיית ארקייד

במתחם באולינג פארק אשדוד יודעים להרכיב עבורך חוויה מושלמת שמשלבת בין משחקי באולינג וארקייד. אצלנו מקפידים על כל פרט קטן ודואגים שלא ישעמם לך אפילו לרגע. כבר מהכניסה אפשר לראות במתחם האירוח את מכונות הוידאו המשוכללות, את המגוון של הפעילויות ואת האטרקציות המקוריות. בהמשך, כל שנותר הוא לבחור אחד מבין 17 המסלולים של הבאולינג ולעצור לנשנוש טעים מהתפריט.

חולמים להגיע לליגת ה-NBA? בינתיים – שחקו כדורסל בבאולינג אשדוד

במתחם באולינג פארק אשדוד יודעים מה מעניין אותך. עם מתקני כדורסל איכותיים וזמינות גבוהה של כדורים, אנחנו מעמידים לרשותך את כל התנאים כדי להרגיש כמו ב-NBA. אצלנו שומרים עבורך מקום בשורה הראשונה ומזמינים אותך להצטרף לעוד שחקנים שכבר ניסו לקלוע לסל. אם ביכולתך לעמוד בלחץ, נשמח לבדוק את זה מקרוב בליגה של הגדולים ביותר.

אירוע מהסרטים עם משחקי וידיאו אמיתיים

ביצירת קשר עם נציגי באולינג פארק אשדוד נוכל לשריין עבורך תאריך לאירוע בלתי נשכח.

אוהבים לשחק הוקי אוויר? אם יש לכם פרטנר – אתם מסודרים!

משחקי הוקי אוויר מאפשרים לך להתחרות עם חברים, קרובים, בני זוג ובני משפחה. מעבר לכך, השולחנות אצלנו במתחם באולינג פארק אשדוד מתאימים לכל הגילאים – כך שגם הילדים הם אופציה טובה. לא צריך שום סוג של ניסיון קודם כדי להשתתף באחד המשחקים והמחירים הנוחים יבטיחו לך שעות של הנאה בלי לחרוג מהתקציב. כמו כן, אנחנו משקיעים בעיצוב ולכן המרחק בין השולחנות אידיאלי לטורנירים ארוכים עם כל פרטנר לבחירתך.

מנופי פרסים וממתקים

מנוף אחד מפריד בינך לבין פרס מפתיע. אם תמיד העדפת את הממתקים, נשמח לארח אותך עם אחד מבין המתקנים שמפוזרים באזורים שונים של באולינג פארק אשדוד. המטרה שלנו היא לאפשר לך ליהנות מהעולם של משחקי וידאו אבל עדיין לשמור עבורך על תחושה של אתגר ועניין. לכן אנו משקיעים בבחירה מוקפדת של מנופי ממתקים ושומרים על נדיבות בחלוקת הפרסים. כדאי לנסות!

שלל מכונות מזל משוכללות ונושאות פרסים

האפשרות לזכות בפרסים הופכת את הבילוי אצלנו במתחם באולינג פארק אשדוד לחוויה מיוחדת. במקום לטוס עד לאס וגאס, כל שעליך לעשות הוא לשריין תאריך ולהזמין את החברים ואת המשפחה. לחילופין, אפשר גם להגיע אלינו עם החברים ולנסות את אחת ממכונות המזל בהתראה קצרה.

על משחקים אנחנו פשוט לא מתפשרים!

בבאולינג פארק אשדוד מזמינים אותך לבילוי בתיבול משחקי ווידאו ברמה שלא הכרת.

דילוג לתוכן