משחק באולינג – שילוב של ספורט והנאה

משחק באולינג יכול להיות בילוי נהדר. ישנן סיבות שונות להעדיף פעילות ספורטיבית מהנה ותחרותית זו כפעילות משותפת של המשפחה או חברים, המשלבת בין ספורט קל לבין אתגר מהנה. יש שמצטרפים לליגות מקצועיות אך הרוב מגיעים אל המקום כדי לבלות – ובמאמר זה ריכזנו את המידע והטיפים שיאפשרו לך ליהנות ממשחק כדורת (באולינג) באווירה המושלמת.

משחק הבאולינג פונה לקהלים בטווח גילאים נרחב

משחק באולינג מתאים לילדים קטנים, בני נוער ומבוגרים. ישנם משקלים שונים של כדורים וההחלטה שלך באיזה מבין הכדורים להשתמש תלויה בכמה גורמים, אודותיהם נפרט מעט יותר בהמשך. לאחר בחירת הכדור המתאים, כל משתתף יוכל לגלגל אותו אל עבר החיילים ("פיונים") שנמצאים בקצה המסלול ולהפיל כמה שיותר מהם.
תכנון למרחק, תיקון לאורך המשחק והמתנה לתור שלך מהווים רק חלק מההנאות והלקחים שמקנה המשחק.

כיצד להוציא את המיטב מהמשחק?

  1. הדרך להוציא את המיטב מהמשחק היא לבוא עם רוח ספורטיבית. לא מדובר על תחרות והמטרה היא פשוט להפיל את מספר החיילים המקסימלי. מעבר לכך ילדים, נוער ומשפחות לא חייבים לראות בבאולינג כספורט תחרותי כבר בשלב הראשון. זהו כלל ראשון וחשוב להצלחה.
  2. כלל שני הוא לבחור את הכדור המתאים. באפשרותך להתנסות בכמה כדורים במשקלים ובמפתחי אצבעות שונים לאורך המשחק – אך מרגע שמצאת את האחד שנוח לך לשחק עמו, מומלץ להמשיך איתו לאורך כל המשחק.
  3. כלל שלישי הוא להסתכל על הזריקה. אם אין לך ניסיון רב, ניתן להביט לצדדים וללמוד כיצד אנשים אחרים מבצעים זאת – או לבקש עזרה מהצוות.

הארוע הבא שלך יכול להיות בלתי נשכח!​

צור איתנו קשר עכשיו וקבל פרטים לגבי אירוע מיוחד וחלומי בבאולינג פארק אשדוד​

כיצד הפך משחק באולינג לחוויה המושלמת לכל המשפחה?

ובכן, ראשית – ילדים בדרך כלל אוהבים את האינטראקציה ואת האתגר. הם מרגישים ממש כמו הגדולים ויכולים לבחור לחסום את התעלות שבצדדים על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר. הצצה על משחק באולינג של ילדים מראה פעמים רבות כי הם נדרשים לסבלנות, שהם מתוחים לראות את התוצאה שלהם ושל חבריהם ועידוד אחד של השני, מה שמסייע גם ליצור גיבוש בין החברים.

חווית המשחק חדשה בשבילך

חידשנו עבורך את באולינג פארק אשדוד: החלפנו הנהלה, שידרגנו את האולם ושיפרנו את כל האספקטים. ועכשיו, זה הזמן המושלם להזמין מסלול למשחק באולינג מראש – ולהוציא את המיטב מכל רגע. אנו פתוחים לימי הולדת, לאירוח משפחות ומזמינים אותך להגיע גם סתם כך, לערב מהנה עם המשפחה.

עקבו אחרינו

אודות

באולינג פארק אשדוד, הבאולינג הגדול והיפה בישראל המשתרע על 2500 מ"ר של פאן לכל המשפחה, בבאולינג פארק 17 מסלולי באולינג המאובזרים בתאורה חכמה המותאמת לאופי היום או האירוע.

דילוג לתוכן